Darmowa dostawa od 79,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

3 pomysły na zabawę z gryzoniem lub królikiem

2024-03-07
3 pomysły na zabawę z gryzoniem lub królikiem

Wspólnie spędzone chwile z pupilem to ogromna radość i przyjemność. Takie chwile docenia każdy opiekun zwierzaka, a i dla niego samego ma ona pozytywny aspekt: zapewnia ruch, rozrywkę. Tworzenie więzi i spędzanie czasu z naszymi małymi przyjaciółmi może być nie tylko przyjemne, ale także pożyteczne dla ich zdrowia i samopoczucia. Chcielibyśmy podzielić się z Wami trzema pomysłami na wspólne zabawy z Waszymi gryzoniami lub króliczkami. Zapraszamy Was do odkrycia tych inspirujących aktywności, które sprawią radość zarówno Wam, jak i Waszym pupilom.

3 pomysły na zabawę z gryzoniem lub królikiem

Zakręcona radość: zabawa w kołowrotku

Kołowrotek dla chomika, koszatniczki, myszoskoczka i myszy

Zabawka tego typu dedykowana jest chomikom, koszatniczkom, myszoskoczkom czy myszom. Kołowrotki umożliwiają nie tylko świetną zabawę, ale są także istotny element zapewnienia im odpowiedniego poziomu aktywności fizycznej, a co za tym idzie dobrej kondycji. Te niewielkie akcesoria mogą przynieść wiele radości zarówno naszym małym przyjaciołom, jak i nam samym, obserwując ich energiczne popisy. Kołowrotki dostępne w naszych sklepach są wykonane bezpiecznych materiałów. Mają solidne konstrukcje, które zapobiegają ich wywracaniu się podczas użytkowania. Ponadto zamknięty wybieg umożliwia utrzymanie równowagi i zapewnia bezpieczeństwo, tak samo jak zamknięta ściana boczna. Łożysko kulkowe zapewnię cichą pracę. Kołowrotki mogą być używane zarówno w klatce, jak i poza nią, co pozwala nam na wspólne zabawy z naszym zwierzakiem także poza jego domem. Dodatkowo, korzystanie z kołowrotka sprzyja utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i zapobiega nadmiernemu przyrostowi masy ciała u naszych gryzoni.

Ukryte przysmaki: kula smakula

Piłka dla chomika, koszatniczki, myszoskoczka, myszy, szynszyli, królika z której wypadają przysmaki

Kule smakule z przysmakami to doskonały sposób na stymulowanie zmysłów naszego pupila oraz zachęcanie go do aktywności fizycznej. Wystarczy wybrać kilka ulubionych przysmaków naszego gryzonia lub króliczka, umieścić je w specjalnych kulkach smakulach. Podczas zabawy, toczenia, turlania, popychania smaczki wypadają z kuli przez regulowany otwór. Nasz mały przyjaciel musi włożyć trochę wysiłku, aby odkryć smakołyki, co zapewni mu nie tylko rozrywkę, ale również potrzebne ćwiczenia i pobudzi jego intelektualne zdolności.

Przestrzeń do eksploatacji: zabawa w tunelu

Tunel i plac zabaw dla chomika, koszatniczki, myszoskoczka, myszy, szynszyli, królika z której wypadają przysmaki

Tunele to doskonały sposób na odwzorowanie naturalnego środowiska do zabawy i eksploracji. Dzięki nim nasze małe przyjaciele mogą cieszyć się swobodą ruchu, biegając, chowając się i odkrywając nowe miejsca. Tunelowa przygoda nie tylko pozwala naszym pupilom spalić nadmiar energii, ale także dostarcza im stymulacji.

Zachęcamy Was do wypróbowania tych kreatywnych pomysłów i eksperymentowania z różnymi aktywnościami, które sprawią radość zarówno Wam, jak i Waszym pupilom. Udanej zabawy!

 

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 154 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
znacznie wydłużył sie termin dostawy , Nie informując mnie w żaden sposub
2024-06-06
Bardzo dobrze
pixel