Darmowa dostawa od 79,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nowości dla Akwarystów

2024-07-05
Nowości dla Akwarystów

Każdy akwarysta, ten początkujący i zaawansowany wie, że hodowla ryb akwariowych jest tematem dość wymagającym. Każdy gatunek ryb ma swoje upodobania co do otoczenia, określonych warunków wody, temperatury, pożywienia, towarzystwa innych ryb. W jaki sposób możemy sobie z tym poradzić. Tu przychodzą z pomocą różne poradniki. Również my - zespół Family Pets postanowiliśmy pomóc w doborze odpowiednich preparatów na przykładzie trzech firm, które swoje nowości wprowadziły na nasze sklepy stacjonarne Family Pets & ZOO.

W poniższym poradniku możecie Państwo zetknąć się z produktami trzech marek Femanga, Stendker oraz Aqua Natura

W przypadku marki Femanga przedstawiamy środki chemiczne, które mają zapewnić naszym rybom odpowiednie warunki bytowe. Są to wszelkiego rodzaju preparaty dzięki którym m.in. pozbędziemy się glonów w akwariach, zapewnimy odpowiednią twardość i PH wody, odpowiednio odżywimy rośliny, które w naszych akwariach występują. Mamy tu w zasadzie podział na trzy części: akwaria słodkowodne, akwaria słonowodne oraz oczka wodne. Mamy też wyszczególnione osobne środki, które mają wspomóc krewetki i żółwie wodne.

Marka Stendker to z kolei asortyment naturalnego mrożonego pokarmu dla jednych z najbardziej wymagających ryb z rodzin paletkowatych. Mamy tu standardowe pokarmy jak również takie, które mają polepszyć kolorystykę naszych ryb, a paletkowate należą do jednych z najbarwniejszych oraz środki suplementacyjne.

Ostatnia z marek Aqua Natura to z kolei to, co ma zapewnić piękne otoczenie naszym rybom. Warto w tym przypadku zadbać również o odpowiednie podłoże. Firma Aqua Natura wprowadziła na rynek wiele odmian różnych kamieni. Począwszy od pięknych polerowanych kamieni czarnych, jadeitowych, czerwonych, kończąc na nieco mnie okazałych lecz równie atrakcyjnych kamieni mytych.

W CELU POBRANIA I ZAPOZNANIA SIĘ Z TREŚCIĄ PORADNIKA KLIKNIJ LINK LUB PONIŻSZE ZDJĘCIE

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 160 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-21
POLECAM
2024-07-04
Szybka dostawa. Polecam
pixel