Opinie o Nas

łaKOCIE - jak wybrać przysmaki dla kota?

2021-02-02
łaKOCIE - jak wybrać przysmaki dla kota?

Jaki kociak nie uwielbia być wynagradzany smacznymi kąskami? Dobrze kiedy przysmaki nie tylko smakują, ale również dobrze wpływają na ogólną kondycję Twojego mruczka. To czysta przyjemność oprócz podstawowej karmy dla kota, podać mu ulubionego kąska. Przysmaki dla kota występują w różnej postaci. Może to być typowa mała przekąska, pasta, mleko, trawa, kabanos lub po prostu płynny napój. Wzbogacone są witaminami oraz mikroelementami, wiele z nich pomaga również rozwiązywać podstawowe problemy związane z zakłaczaniem, higieną jamy ustnej, czy matowieniem sierści.

1. Kule włosowe

Koty cenią sobie utrzymanie własnego futra w czystości, przez co znaczną część swego wolnego czasu poświęcają na czyszczenie sierści przy pomocy swego szorstkiego języka. Martwe włosy i zabrudzenia trafiają do układu pokarmowego i w naturalny sposób są z niego usuwane wraz z kałem bądź zwracane w formie wypluwek. Można wspomagać ten proces smakołykami zawierającymi związki ułatwiające oczyszczanie żołądka i jelit aby zapobiec zakłaczeniu kota.

>>KUP TERAZ<<

2. Zdrowe zęby

Regularna pielęgnacja zębów jest u kotów tak samo ważna jak u człowieka. Dzięki specjalnym przysmakom dentystycznym dla kotów w prosty sposób możesz zapobiec powstawaniu osadu i kamienia nazębnego czy nawet bólom zębów Twojego mruczka. Podając kotu przysmaki regularnie masz pewność, że jego zęby i dziąsła będą zdrowe i silne przez wiele lat!

>>SPRAWDŹ OFERTĘ<<

3. Piękna skóra i lśniąca sierść

Koty to prawdziwe czyściochy. Każdego dnia dbają o swoje futro, aby było czyste i zdrowe. Specjalistyczne przysmaki zawierają duży wybór dodatków odżywczych i suplementów bogatych w różne witaminy i oleje . Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry i sierści kota. Poprawiają kondycję włosa w okresie linienia lub przy problemach z sierścią i skórą przed wystawami.

>>KUP TERAZ<<

4. Nauka

Jeśli chcesz nauczyć swojego kota nowych sztuczek, lub nagrodzić go za dobre zachowanie lub też zachęcić do zrobienia czegoś, z pewnością przydadzą Ci się przysmaki. Podobnie jak psy, koty najchętniej sięgają po ulubione kąski gdy są głodne, dlatego staraj się nie karmić mruczka tuż przed nauką. Pomogą one zmotywować go do działania i szybciej osiągnąć wyznaczone cele.

>>KUP TERAZ<<

5. Kocięta

Kocięta lubią rozrabiać już od samego początku, tak samo jak małe dzieci. Są w nieustanny ruchu i dlatego bardzo ważne jest, aby dawać małym kotkom to, czego im potrzeba do odpowiedniego rozwoju. Smakołyki dla młodych kotów zawierają zdrowe, naturalne składniki, które możesz podawać swojemu ulubieńcowi jeśli tylko masz na to ochotę. Oprócz typowych kąsków występują też w postaci kremów czy past.

>>KUP TERAZ<<

6. Więcej wody

Koty większość potrzebnej im wody czerpią z pobieranego przez nie pokarmu, dlatego jeśli kot nie zaspokaja swojego pragnienia przez picie wody z miseczki, lub pije jej zbyt mało, przysmaki w płynnej formie są idealnym rozwiązaniem. Taka przekąska w ciągu dnia sprawi Twojemu mruczkowi sporo frajdy! Dostępna w 3 smakach jest polecana dla dorosłych kotów i dla kociąt.

>>SPRAWDŹ OFERTĘ<<

7. W nagrodę

Koty to prawdziwe łasuchy, dlatego z zadowoleniem przyjmują smakowite kąski, jakimi je poczęstujesz. Oczywiście, nie można przesadzać z liczbą podawanych ulubieńcowi przysmaków, jednak serwowane od czasu do czasu nie tylko zadowolą Twojego mruczącego przyjaciela, lecz także pozwolą Ci z nim umocnić emocjonalną więź. Przysmaki dla kota są też sposobem na rozpieszczanie tych uroczych, ciekawych świata, mruczących pieszczochów.