Zwroty i reklamacje

REKLAMACJE

Szanowny Kliencie zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy wobec Ciebie odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym za wady fizyczne i prawne towaru. Jeśli zakupiony w naszym sklepie internetowym towar ma wady, masz prawo złożyć reklamację.

Krok po kroku. Jak złożyć reklamację?

  1. Poinformuj nas o chęci złożenia reklamacji drogą mailową (online@zookarina.pl).
  2. Dokładnie wypełnij formularz reklamacyjny. Formularz do pobrania
  3. Spakuj reklamowany produkt wraz z formularzem reklamacyjnym i dowodem zakupu (faktura), a następnie wyślij na adres: ZOO KARINA Przywidzka 10A 80-174 Gdańsk "Reklamacja - sklep internetowy".
  4. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego oraz reklamowanego produktu.

 

ZWROTY (PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY )

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klienci dokonujący zakupu w naszym sklepie online mają prawo w ciągu 14 dni do odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin 14 dni liczony jest od dnia otrzymania przez Państwa przesyłki.

Skorzystanie z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość jest możliwe jeśli spełnione będą następujące warunki, mówiące o tym, iż:
- Produkt nie był używany
- Produkt nie został uszkodzony
- Do produktu dołączony jest protokół zwrotu oraz paragon lub skan faktury jako potwierdzenie zakupu

Krok po kroku. Jak dokonać zwrotu?

  1. Poinformuj nas o chęci odstąpienia od umowy drogą mailową (online@zookarina.pl).
  2. Dokładnie wypełnij formularz zwrotu. Formularz do pobrania
  3. Spakuj produkt wraz z formularzem zwrotu i dowodem zakupu (faktura), a następnie wyślij na adres: ZOO KARINA Przywidzka 10A 80-174 Gdańsk z dopiskiem "Zwrot - sklep internetowy".

Jeśli zamówiłeś produkt i okazał się np. za mały i jesteś zainteresowany zamówieniem większego rozmiaru, skorzystaj z procedury zwrotu, a produkt w innym rozmiarze zamów w oddzielnym zamówieniu.

 


Chciałbyś uzyskać więcej informacji?

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu 713 074757 lub drogą mailową online@zookarina.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium