Barry King Obroża skórzana szaro-biała M: 50cm/34mm
Szukasz akcesorium, które łączy minimalistyczny, nowoczesny design z najwyższą dbałością o wygodę Twojego pupila? Obroża Barry King w kolorystyce szaro-białej to synonim luksusu w codziennym wydaniu. Zaprojektowana z myślą o psach ras średnich, oferuje nie tylko stylowy wygląd, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i trwałość, na których możesz polegać podczas każdego spaceru.
Najwyższa jakość wykonania i miękkość podszycia
Kluczem do wyjątkowości tego modelu jest jego przemyślana, dwuwarstwowa konstrukcja. Zewnętrzna część wykonana z wysokogatunkowej szarej skóry naturalnej gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne i zerwania. Wnętrze obroży zostało wyłożone białą, niezwykle miękką wyściółką, która jest delikatna dla krtani i skóry psa. Dzięki temu akcesorium nie powoduje odparzeń ani nie wyciera sierści, zapewniając pełen komfort nawet podczas długich wypraw.
- Skóra naturalna premium: Wytrzymały i ekologiczny materiał, który z czasem staje się jeszcze bardziej elastyczny.
- Innowacyjne podszycie: Miękka warstwa wewnętrzna chroni wrażliwą szyję przed naciskiem i otarciami.
- Solidne metalowe okucia: Wytrzymała klamra oraz mocne kółko do smyczy zapewniają pełną kontrolę nad psem.
- Nowoczesna estetyka: Szaro-białe połączenie kolorystyczne nadaje psu prestiżowego wyglądu.
Bezpieczeństwo i dane techniczne
Obroża Barry King to inwestycja w produkt, który łączy rzemieślniczą precyzję z nowoczesnymi standardami bezpieczeństwa. Szerokość taśmy została dopasowana tak, aby optymalnie rozkładać siłę naciągu, co jest kluczowe dla ochrony kręgów szyjnych psa. Solidne przeszycia i dbałość o każdy detal sprawiają, że jest to produkt, który będzie służył Twojemu wiernemu przyjacielowi przez wiele lat.
| Parametr | Szczegóły |
|---|---|
| Rozmiar/Długość | 50 cm |
| Szerokość taśmy | 25 mm |
| Materiał | Skóra naturalna z miękkim podszyciem |
| Kolor | Szaro-biały |
| Przeznaczenie | Średnie rasy (np. Beagle, Cocker Spaniel, Buldog francuski) |










