Tropical Nanovit Tablets 10g
Tropical Nanovit Tablets 10g to wybarwiający pokarm w postaci niewielkich, płasko-wypukłych tabletek z dużą zawartością naturalnych karotenoidów i 14% spiruliny. Produkt z linii Premium został opracowany specjalnie dla mieszkańców nanoakwariów, w tym małych gatunków ryb wszystkożernych i mięsożernych oraz skorupiaków i ślimaków. Tabletki mogą być używane zarówno jako tonące, jak i samoprzylepne, dostosowując się do różnych sposobów żerowania zwierząt wodnych.
Funkcje wybarwiające i zdrowotne
Formuła wzbogacona o naturalną astaksantynę, beta-karoten i ekstrakt z czerwonej papryki intensyfikuje barwy ryb, jednocześnie wpływając korzystnie na procesy fizjologiczne, wzrost i rozmnażanie. Pokarm tabletki dla nanoakwarium nie obciąża zbiornika nadmierną ilością substancji organicznych, co ułatwia utrzymanie czystości i ogranicza rozwój glonów. Naturalny immunostymulator beta-glukan oraz substancje aktywne spiruliny wzmacniają układ odpornościowy ryb i skorupiaków.
Najważniejsze zalety produktu
- Uniwersalna forma tabletek tonących i samoprzylepnych
- Wysoka zawartość spiruliny 14% wzmacniającej odporność
- Naturalne karotenoidy intensyfikujące barwy
- Nie obciąża nanoakwarium substancjami organicznymi
- Idealny rozmiar dla małych gatunków ryb
- Wzmacnia układ odpornościowy dzięki beta-glukanu
- Kompaktowe opakowanie 10g o długiej trwałości
Skład i wartości odżywcze
- Białko surowe 42% - wysokiej jakości źródło aminokwasów
- Spirulina platensis 14% - naturalne wzmocnienie odporności
- Mięczaki i skorupiaki z kalmarami 2,7%
- Beta-glukan 1340 mg/kg - immunostymulator
- Astaksantyna 40 mg/kg - intensyfikacja barw
- Ekstrakt z czerwonej papryki 1050 mg/kg
- Beta-karoten 80 mg/kg - naturalne barwniki
- Witaminy A, D3, E, C wspierające metabolizm
Stosowanie w nanoakwariach
Tabletki należy podawać kilkakrotnie w ciągu dnia małymi porcjami, które zwierzęta zjedzą w przeciągu 2-3 minut. Ze względu na swój niewielki rozmiar produkt jest szczególnie polecany dla nanoakwariów o pojemności do 30 litrów. Obecność mięczaków i skorupiaków, w tym smakowitych kalmarów, dostarcza bardzo dobrze przyswajalnego białka niezbędnego dla prawidłowego rozwoju. Regularne stosowanie gwarantuje doskonałą kondycję, zdrowie i intensywne kolory mieszkańców małych zbiorników wodnych przez cały rok.
Specyfikacja | Wartość |
---|---|
Marka | Tropical |
Waga | 10g |
Postać | Tabletki |
Typ produktu | Pokarm wybarwiający |
EAN | 5900469207017 |
Przeznaczenie | Nanoakwarium |
Typ wody | Słodka |
Białko surowe | 42% |
Spirulina | 14% |
Data ważności | Min. 1 rok od zakupu |